Zeki Proje

Hakkımızda

BAHÇELİEVLER MEDİCANA

08.11.2016

Sözleşmesi yapılan Bahçelievler Medicana Hasta Odaları, Amelyathaneler ve Genel Mekan Ahşap işleri Renovasyon Projesi Firmamız tarafından İmalat ve Montajı başlamış olup, teslim akabinde fotograflar sitemizde paylaşılacaktır.

13.05.2016 TITANIC HOTEL BERLIN CHAUSSEE(ŞOSE) 2.OTELİ ACILMIŞTIR

28.07.2016

Titanic Hoteller Zincirine ait Berlindeki 2.Otelini Açılışı yapılmıştır. Zeki Proje olarak Genel Mekanlara ait Sabit & Hareketli Mobilyanın İmalatı ve Montajın zamanında teslim edilmesi, ayrıca üretmiş olduğumuz Genel Mekana ait Mobilyalarımızın takdir kazanılmasının haklı gururunu yaşamaktayız...

BOTANICA ISTANBUL KONUT PROJESİ

26.07.2016

Asoy İnşaat & Mutlu Group Ortaklığı Altında ak PROJE ile İstanbul Beylikdüzü Marmarapark arkasındaki BOTANICA ISTANBUL Konut Projesi Tüm Sabit Mobilyarında ZEKİ PROJE ile anlaşmıştır. 28.000 m2 alan üzerinde 481 Daireden oluşan Mutfak, Kapı, Banyolar, Soyunma Dolapları ve Portmantolara ait tüm Sabit mobilyalar ZEKİ PROJE tarafından üretilecektir.

Engin Group Consorcium /TÜRKMENİSTAN

04.12.2015

Türkmenistan'da Garabekewül - AltınAsır ve Sakarçeke Bölgelerindeki Üç Adet Fabrikaların Sabit ve Hareketli mobilyaların tamamı teslim edilmiş olup, iki fabrikanın açılışı Sayın Türkmenistan Cumhurbaşkanı tarafından Devlet töreni ile yapılmıştır. Devlet protokolünde hizmete geçen projede bulunmak ve takdir almanın haklı gururunu yaşamaktayız.

HİLTON Garden İnn Projesi Teslim Edilmiştir / ERZİNCAN

14.08.2015

Erzincan'da Odayapi Consruction Trade Ltd. Bünyesinde Reysaş Yatırımı ''Hilton Garden İnn'' Projesinde Firmamızla anlaşmıştır. Anlaşma içindeki tüm oda mobilyaları Sabit ve Hareketli ürünlerden oluşmaktadır. Hilton Garden inn Hotelin Sabit ve Hareketli mobilyaların kısa bir zaman diliminde  teslim edilmesinin gururunu yaşamaktayız.

TİTANİC HOTEL 'BERLİN'

22.01.2015

TİTANİC HOTEL zinciri Almanya'da yatırımda bulunduğu ''ŞOSE TİTANİC BERLİN'' Hotelin tüm Genel Mekan Mobilyalarında Firmamızı Tercih Etmiştir. Hotelin Açılış Tarihi 2015 yılı Son Çeyreğinde planlanmaktadır. Konuyla ilgili proje fotografları açılış sonrası sitemizde sizlerle paylaşılacaktır.

LIVELLO HOTEL Odalarda Sabit ve Hareketli Mobilyaları Zeki Proje ile anlaşma sağlamıştır.

06.10.2015

Livello Hotel **** Odalarında Tüm sabit ve Hareketli mobilyalarınde seçimini Zeki Proje tarafından kullanmıştır. Beylikdüzü'ndeki Hotel 2015 ilk son çeğreğinde açılışı yapılmıştır. Projenin eksiksiz tamamlanması ve başarı ile teslim edilmesinden dolayı haklı gururu yaşamaktayız

Türkmenistan Uluslar Arası Terminal Projemiz Teslim edildi 20.09.2014

22.01.2015

Türkmenistan Başkenti Aşgabat'ta Uluslar Arası Terminal projesi Sn.Tükmenistan CUMHURBAŞAKANI tarafından 04.09.2014 tarihinde açılmıştır. Projede bulunan Genel Mekanları, VIP Hotel, Ofisler, Cafe ve Restoranlar, Doğal Ahşap Kaplama Tavan ve Duvar Kaplamalar, Islak mekanlar, çeşitli Mağza içleri dahil Tüm Sabit ve Hareketli mobilyalar tarafımızdan üretim ve teslimi yapılmıştır. Devlet protokolünde hizmete geçen ve yerel firma tarafından gerçekleştirilen projede bulunmak ve takdir almanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Bursa Serbest Bölge Alman Ortaklığı Aunde Teknik İdari Bina Mobilyaları Teslim Edildi... 30.09.2014

20.01.2015

Bursa Serbest Bölgede Bulunan ''AUNDE TEKNİK'' İdari Bina Mobilyaları teslim edilmiştir. Alman ortaklı Üst segment Araç içi Koltuk kılıf üretimi yapan fabrikanın 2.500 m2 idari bina içindeki tüm sabit ve hareketli mobilyaların montajı tamamlanmış ve teslim edilmiştir.

Eşraf Osmanlı ve Türk mutfağına ait 1.Sınıf Lokantası Teslim edilmiştir. 21.04.2014

20.01.2015

Tamamen Osmanlı ve Türk mutfağı üzerine kurulu dört katlı Florya'nın hemen girişinde yer alan 1.Sınıf Eşraf Osmanlı ve Türk Mutfağı Lokantası ait Osmanlı Varak ve Ahşap konseptinde üretilen ürünlerimizin imalat ve montajın belirlenen sürede teslim edilmesinin gururunu yaşamaktayız

12